GENEL BİLGİLER

Yemeksiparisin.com ne iş yapar?

Yemeksiparisin.com, paket servis hizmeti bulunan restoranlar ile yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sistemdir. Kullanıcılar, Yemeksiparisin.com sitesi ve mobil uygulamaları ile anlaşmalı olan tüm restoranların en güncel menülerine ulaşarak hiçbir ekstra ücret ödemeden yemek siparişi verebilirler. Verilen sipariş en geç 30 saniye içerisinde teknolojinin en son yenilikleri kullanılarak ilgili restorana iletilir.

Nasıl üye olabilirim? Üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi?

Ana sayfada bulunan "Giriş/Kayıt" butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Üyelik tamamen ve her zaman ücretsiz ve çok kolaydır.

Yemek siparişimi Yemeksiparisin.com üzerinden verdiğimde, size bir ücret ödeyecek miyim?

Hizmetimiz sistemimiz üzerinden sipariş veren kullanıcılar için tamamıyla ücretsizdir. Yemeklerinizi seçtiğiniz restorandan telefonla sipariş verdiğinizde restorana ne kadar ücret ödüyorsanız, sistemimiz üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde de aynı ücreti ödeyeceksiniz, hatta bazı restoranlardan normalden daha ucuza da sipariş verebileceksiniz.

Ama ben kredi kartımı vermek istemiyorum?

Kesinlikle çok haklısınız. Kredi kartınız bizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Yemeğinizi aldıktan sonra ücreti tercihinize göre kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya kapıda yemek kartı ile ödeyebilirsiniz, aynı telefonla verilen siparişlerde olduğu gibi. Bizce İnternetten alışveriş demek kredi kartı demek değil, rahatça siparişinizi verebilirsiniz. Yemeksiparisin.com asla kredi kartı numaranızı merak etmez. 

İlk defa kayıt olurken şifreyi göndermenizi beklemem gerekiyor mu?

Hayır gerekmiyor. Yemeksiparisin.com'un amacı, sistemi çok daha kolaylaştırıp verimliliği arttırmak. Zaten biz size şifre göndermiyoruz, kendi şifrenizi kendiniz seçiyorsunuz. Biz hiçbir zaman şifrenizi bilmiyoruz. 

Şifremi ve/veya kullanıcı adımı unuttum, ne yapmalıyım?

Bu durumda kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi size soracağız; e-posta adresinizi girdiğinizde hiçbir sorun yok. Kullanıcı adınız ve şifreniz girmiş olduğunuz e-posta adresine hemen sistem tarafından gönderilecektir. Artık o e-posta adresine erişiminiz yoksa telefonla bize ulaşın, arkadaşlarımız hemen yardımcı olacaklardır. Mühim olan sizin yemeğinize en kısa sürede ulaşmanız. 


Neden kayıt olmam gerekiyor?

Kayıt olmanın iki çok önemli yararı var. Birincisi, sizin e-posta adresinize ve telefon numaranıza ihtiyacımız var ki; gerekli durumlarda size ulaşabilelim, size çok yararlı olacağını düşündüğümüz bilgileri, indirimleri, fırsatları, promosyonları bildirebilelim. İkincisi, açık adresinizi ve adres tarifinizi sadece bir kere kayıt olurken verdiğinizde her sipariş için tekrar tekrar bu bilgileri girmenize gerek kalmamasıdır.

Listenizde birçok restoran var ama benim de çok beğendiğim birkaç yer var ki onlardan da sipariş vermek istiyorum?

Sizin beğendiğiniz restoranlar bizim beğendiğimiz restoranlardır. Listemize sizin tercihlerinizi katmaktan büyük bir zevk duyarız. İlk olarak ana sayfamızdaki “Restorant Kayıt” kısmında karşınıza çıkan formu doldurun, ikinci olarak restoranın sahibine veya müdürüne bizden bahsedin. Satış elemanlarımız derhal bu restoranın yetkilileriyle kontak kurup kendilerini sistemimize dahil etmeye çalışacaklardır.

Yemeksiparisin.com hangi saatler arası açık?

Yemeksiparisin.com, “Her insanın her an acıkmaya hakkı vardır” prensibinden yola çıkarak, portföyündeki restoranların açık olma saatleri çerçevesinde tüm kullanıcılarına hizmet vermektedir. Hangi restoranın, hangi gün ve hangi saatler arasında açık olduğu bilgisini de restoran sayfalarında bulabilirsiniz.

Telefon ile vermek varken neden İnternet´ten sipariş vereyim?

Online yemek siparişi vermenin telefonla sipariş vermeye göre kıyaslanamaz avantajları var. En basit olarak telefondaki meşgul sesini duymayacak ve beklemeye alınmayacaksınız. Siparişinizin en küçük detayları bile - söz uçar yazı kalır sözünden hareketle - ilgili restorana çok daha doğru bir şekilde ulaştırılmış olacak. Aradaki insan faktörünü minimuma indirdiğimizden sistemin güvenilirlik seviyesi de çok üst seviyelere ulaşıyor. Yani artık telefonda Pizza siparişi verip, kapınızda Pide gördüğünüz devri bitirmiş oluyoruz. 

Yemeksiparisin.com ek olarak sizin tüm adres bilgilerinizi tuttuğundan, sipariş bilgilerinizi hayatınız boyunca (eğer birden fazla adres kullanmıyorsanız) sadece bir kere giriyorsunuz ve bu bilgiler her siparişinize otomatik olarak ekleniyor. Mesela eve biraz geç geleceksiniz, eve geldiğinizde de yemeğinizin hazır olmasını istiyorsunuz, sipariş saatinizi ona göre girin, eve geldiğinizde yemeğiniz sizi bekliyor olsun. Üstelik Yemeksiparisin.com'dan sipariş verebilmek için sadece birkaç tık yeterli oluyor.

Tüm Hakları Saklıdır. © C2CTURK Bilişim Teknolojileri