KUPONLAR

Kuponlardan nasıl yararlanacağım?

Size özel kuponları ve bu kuponları size gönderen restoranları profil sayfanızda görebilir siniz. Kupon süresi içinde ilgili restoran’dan sipariş verirken bu kuponu kullanabilir siniz.

Nedir bu Kuponlar?

Yemeksiparisin.com kuponları tüm kullanıcı üyelerimize açıktır. Promosyonlar, kampanyalar dahilinde Yemeksiparisin.com bünyesinde bulunan restoranlarla sadece Yemeksiparisin.com’da geçerli olmak üzere yapılan indirim veya farklı promosyonlardan oluşur. Birçok restoranda bulabileceğiniz bu kuponlara restoran sayfalarında bulabilir siniz. 

Ayrıca, profil sayfanıza her girdiğinizde sizin bölgenize gönderim yapan restoranların “Size Özel” fırsatları sizi bekliyor olacak. 


ŞEF PUAN/YORUM

Şef Puan Nedir?

Şef Puan; verdiğiniz sipariş ile ilgili olarak ilgili restoran’ın bir sonraki siparişinizde kullanabilmeniz için size verdiği indirim puanı’dır. 20 TL ve üzeri siparişlerde Şef Puan kazanılabilir. 20 TL altı siparişlerde Şef Puan kazanılamaz. 20 TL ve üzeri siparişlerde 1 TL = 0,5 Şef Puan değerindedir (20 TL Sipariş; 10 Şef Puan). 10 Şef Puan 1 TL değerindedir. Şef Puan’lar en az 20 TL’lik siparişlerde harcanabilir. 20 TL altı siparişlerde Şef Puan kullanılamaz. Siparişlerde kazanılan Şef Puan’lar sadece kazanılan restoranlarda harcanabilir.

Puanlama sistemi nedir? Nasıl Çalışıyor?

Puanlama sistemi, kullanıcılarımızın ilgili restorandan aldığı hizmetin memnuniyet derecesini paylaşması içindir. Puanlama sistemi ilgili restoran hakkında daha sonraki kullanıcıların fikir sahibi olmasını da olanaklı hale getirmektedir. Tek puanlama sistemi vardır. Puan skalası 1 ile 5 Puan aralığındadır. (5: Çok iyi – 1: Çok kötü)

Bir restorana puan verdim ama restoranın yanında hala puan görünmüyor? Neden?

Herhangi bir restorana puan verebilmek veya yorum yapabilmek için o restorandan sipariş vermeniz ve siparişinizi teslim almış olmanız gerekir. Bunun sebebi gerçek olmayan ve kötü niyetli puanlamalara ve yorumlara izin vermemek için uyguladığımız bir yöntemdir. O restorandan sipariş vermemiş iseniz verdiğiniz puan kayıt altına girmez, dolayısıyla göremezsiniz.Restoranlar yorumlara müdahale edebilir mi ? Silebilir mi ?

Yorumlara restoranlar müdahale edemez, silemez. Tarafımızdan ön kontrolleri yapılan yorumlar genel ahlaka, kişilik haklarına ve yürürlükteki yasalarına aykırılık teşkil etmediği sürece, virgülüne dahi dokunulmadan yayınlanır.

İptal olan bir siparişte yorum ve puanlama yapabilir miyim?

Maalesef iptal olan bir siparişe puan veremezsiniz ve yorum yapamazsınız, fakat şikayet ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Ekibimiz konuyla hemen ilgilenecektir.


Tüm Hakları Saklıdır. © C2CTURK Bilişim Teknolojileri