TESLİMAT ADRESLERİ

Var olan bir “Teslimat Adresi”ni nasıl değiştirebilirim ?

Var olan bir adresi değiştirmek için profil sayfanızdaki “Adreslerim” listesinden değiştirmek istediğiniz adresin altındaki “Düzenle” görseline tıklayın. Değişikliklerinizi yaptıktan sonra düzenleme işlemini onaylayın. Bilgileriniz güncellenmiştir.

Var olan bir “Teslimat Adresi”ni nasıl silebilirim ?

Var olan bir adresi silmek için profil sayfanızdaki “Adreslerim” listesinden silmek istediğiniz adresin altındaki “Sil” görseline tıklayın. Silme işlemini onaylayın. Adresiniz silinmiştir.

Yeni bir teslimat adresini nasıl oluştururum?

Profil sayfanızda bulunan "Adreslerim" kısmından “Yeni Ekle” bölümünden dilediğiniz kadar yeni adres ekleyebilir ya da mevcut adreslerinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca, sepetinize ürün eklediğiniz ekranda sağ üst bölümde bulunan “Teslimat Bilgisi” bölümünde yer alan “Adresinizi Buradan Değiştirin” linkini tıklayarak, o siparişinizin gelmesini istediğiniz adresi girebilirsiniz. 

Ne zaman yeni bir teslimat adresi oluşturmam gerekli?

Farklı bir adrese sipariş verene kadar yeni bir teslimat adresi oluşturmanıza gerek yok. Eğer vereceğiniz siparişin ulaşmasını istediğiniz adres, profil sayfanızdaki Teslimat Adresleri listenizde yoksa yeni bir başlıkla bu adresi listenize girip daha sonra kolayca kullanabilirsiniz.

Teslimat Adreslerime nerden ulaşabilirim?

Profil Sayfanızda bulunan “Adreslerim”e tıklayın. Açılan sayfada kaydetmiş olduğunuz farklı teslimat adreslerinizi göreceksiniz. Bu adres bilgilerinden başka teslimat adresleri girmek istiyorsanız sayfanın sol üst bölümünde bulunan “Yeni Ekle” butonuna tıklayın. Var olan teslimat adreslerinizi değiştirmek veya silmek istiyorsanız, adresin alt bölümünde bulunan “Düzenle” veya “Sil” görseline tıklayın. Bu sayfada dilediğiniz kadar yeni teslimat adresini dilediğiniz başlıklar altında oluşturabilir, önceden oluşturduklarınızı değiştirebilir veya silebilir, sipariş vereceğiniz zaman kullanabilirsiniz.


Tüm Hakları Saklıdır. © C2CTURK Bilişim Teknolojileri